KUGL 368

Tai viena populiariausių mokėjimo kortelių, kuri Jums leis atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas įprastose prekybos ir paslaugų vietose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Vieni mažiausių išdavimo ir aptarnavimo įkainių.

Pinigų išgryninimas visuose bankomatuose.

Pinigų išgryninimas ir įnešimas „Perlo“ terminaluose.

Bekontakčiai mokėjimai iki 50 Eur.

maestro-korteles-vizualizacija-lku-kredito-uniju-grupe

„Maestro“ debeto kortelės privalumai:

•  Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas saugiai laikysite savo kortelės sąskaitoje.

•   Saugiai atsiskaitysite internetu.

Vienodomis sąlygomis galėsite išsigryninti pinigus visuose Lietuvos bankomatuose, nepriklausomai nuo to, kuriam bankui ar tinklui jie priklauso.

•    Specialūs pasiūlymai mokėjimo kortelių turėtojams.

Operacijos užsienio valiuta

   Mokėjimo operacijos konvertuojamos ir nurašomos nuo kortelės sąskaitos  tarptautinės mokėjimo kortelių organizacijos „MasterCard“ nustatytu valiutos konvertavimo kursu. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo operacijos atlikimo ir operacijos nurašymo nuo sąskaitos dieną valiutos konvertavimo kursai gali skirtis. Daugiau informacijos galite matyti savo sąskaitos išrašuose.

   Jeigu tarptautinės mokėjimo kortelių organizacijos „MasterCard“ nustatytas valiutos konvertavimo kursas nesutampa su tos dienos Europos centrinio banko paskelbtu pagrindiniu valiutos keitimo kursu ir yra didesnis, šis valiutų kursų skirtumas yra prilyginamas valiutos keitimo antkainiui, kurį kortelės turėtojas sumoka „MasterCard“ tarptautinei mokėjimo kortelių organizacijai. LKU grupės kredito unijos už atsiskaitymus Maestro ir MasterCard mokėjimo kortelėmis užsienio valiuta, kai tai operacija atliekama kita valiutai nei eurai, netaiko jokio valiutos keitimo mokesčio.

 

Priglausk ir apmokėk

Atsiskaitant skaitytuvuose, su nurodytu bekontakčio atsiskaitymo simboliu, nereikalaujamas PIN kodas jei operacijos suma neviršija 50 €. Tačiau kai kuriais atvejais, atliekant atsiskaitymus iki 50 €, skaitytuvas gali paprašyti įvesti PIN kodą. Tai papildomas saugumo sprendimas, leidžiantis įsitikinti, kad kortelė nėra prarasta ir ja naudojasi būtent jos savininkas.

 

Kortelių operacijų limitai

Debeto kortelė Maestro

Maksimalus kredito limitas

Kredito limitas neleidžiamas

Grynųjų pinigų išėmimo bankomate per 24 val. limitas (suma)

1 500 €

Per 24 val. leistinas grynųjų pinigų išėmimo bankomate operacijų skaičius

5

Operacijų limitas (atsiskaitant už prekes ir paslaugas) per 24 val. (suma)

3 000 €

Atsiskaitymų už prekes ir paslaugas operacijų skaičiaus limitas (per 24 val.)

10

Grynųjų pinigų išėmimo/įnešimo Perlo terminale minimali suma

5 €

Grynųjų pinigų išėmimo/įnešimo Perlo terminale maksimali suma

500 €

 

Dažnai užduodami klausimai:

·         Ar galima mokėjimo kortele atsiskaityti internete?

Mokėjimo kortele galite atsiskaityti tose interneto parduotuvėse, kuriose yra nurodytas Maestro, MasterCard ženklas.

·         Kaip saugiai atsiskaityti mokėjimo kortele internete?

Prisijunkite prie e-bankininkystės „i-Unija“ ir užregistruokite mokėjimo kortelę saugiems pirkimams: www.i-unija.lt -> Sąskaitos -> Mokėjimo kortelės -> Saugus pirkimas -> Pasirenkama kortelė -> Registruoti -> Įvedamas nario sukurtas pastovus slaptažodis ir mobilaus telefono numeris -> Saugoti.

·         Kur galima sužinoti mokėjimo kortelės likutį?

– kredito unijoje;

– nariui paskambinus į „Worldline Baltic”;

– loterijos „Perlas” terminale;

– visų Lietuvoje veikiančių bankų bankomatuose.

·         Ką daryti, jei pamiršote mokėjimo kortelės PIN kodą?

Kreipkitės į kredito uniją, kurios nariu esate ir pateikite nustatytos formos prašymą dėl kortelės dublikato išdavimo.

·         Kiek kartų galima suklysti renkant PIN kodą?

Neteisingai įvesti PIN kodą galima:

– 3 kartus bankomate (trečią kartą įvedus neteisingą PIN kodą, bankomatas kortelę įtrauks);

– 5 kartus, jeigu atsiskaitoma kortele prekybos vietoje.

Po 5 neteisingo PIN kodo įvedimo kortele atsiskaityti negalėsite, todėl prašome kreiptis į kredito uniją dėl kortelės pakeitimo.

·         Ką daryti jei mokėjimo kortelę įtraukė bankomatas, kortelė pamesta/pavogta?

Skambinkite į kortelių centrą „Worldline Baltic“ tel. 8-5 2151177 (bet kuriuo paros metu) ir užblokuokite kortelę. Taip pat kreipkitės į kredito uniją, kad Jums būtų pagaminta nauja kortelė.

·         Kaip atnaujinti mokėjimo kortelę?

Mokėjimo kortelė galioja iki mėnesio, nurodyto ant mokėjimo kortelės, paskutinės dienos. Pasibaigus Kortelės galiojimo terminui ir raštu nepranešus kredito unijai prieš 30 kalendorinių dienų iki Kortelės galiojimo termino pabaigos apie kortelės sutarties nutraukimą, kredito unija Jums pagamins atnaujintą mokėjimo kortelę. Jeigu kortelės galiojimo pabaigos mėnesį negalėsite atsiimti atnaujintos mokėjimo kortelės, galima kortelę atnaujinti anksčiau laiko, t.y. iki kortelės galiojimo pabaigos likus ne daugiau nei 90 d.

·      Ką daryti, jeigu negauti pinigai bankomate arba nuo mokėjimo kortelės sąskaitos nuskaitytos lėšos už operaciją, kurios pats kortelės turėtojas neatliko?

Prašome kreiptis į kredito uniją „Germanto lobis“ ir pateikti nustatytos formos pretenziją dėl neteisingai nuo sąskaitos nuskaitytų lėšų.

·         Kaip užsiblokuoti bekontakčio atsiskaitymo funkcionalumą?

Asmuo turi atvykti į uniją ir pateikti nustatytos formos prašymą kredito unijos darbuotojui arba atsiųsti laisvos formos prašymą e.bankininkystės „i-Unija“ pagalba.

 
Dėmesio! Jeigu praradote mokėjimo kortelę ar jos PIN kodą sužinojo kitas žmogus, nedelsdami ją blokuokite. Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu paskambinę į UAB „Worldline Baltic“ tel.  8 5 215 1177. Užblokavus mokėjimo kortelę svetimi asmenys negalės pasinaudoti Jūsų kortelės sąskaitoje esančiais pinigais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau