KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“ ir orientavimosi sporto klubas „Telšiai“ rugsėjo 18 dieną dar kartą pakvietė visus sporto entuziastus į estafetinio ir asmeninio bėgimo šventę „Judėkime kartu 2021“.

068

Jau tapo įprasta visiems Telšių miesto (ir ne tik!) gyventojams, kad kasmet įpusėjus rugsėjui Masčio ežero pakrantėje susirenka gausus būrys bėgikų. Bėgimo šventę „Judėkime kartu“ prieš aštuonerius metus inicijavo kredito unija „Germanto lobis“, o šiandien tradicija tapusį renginį tęsia orientavimosi sporto klubas „Telšiai“.

„Džiugu, kad ši šventė kasmet į miestą sutraukia bėgikus ne tik iš Telšių, bet ir visos Lietuvos. Šio renginio idėja gimė iš noro atiduoti duoklę miestui, kuriame esame įsikūrę, ir skatinti visus gyventojus judėti kartu viena kryptimi“, – renginio metu kalbėjo kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovė Inga Navikienė.

„Telšiuose gyventi gera!“, – tokiu šūkiu pasveikinti sportininkų atvyko Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, kuris palinkėjo dalyviams gerų rezultatų ir pažadėjo, kad per dešimtąjį bėgimą startuos drauge su visais. Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga, spausdamas ranką merui, pridūrė  – „Judėkime kartu ir bus dar geriau!“. Taip pat dalyviams palinkėjo gero oro ir dar geresnio starto. Orientavimosi sporto klubo „Telšiai“ narė Kristina Kavaliauskienė antrino svečiams linkėdama ne tik gero starto, bet ir dar geresnio finišo bei pakvietė visus masinei mankštai su sveikatingumo trenere Jolita Stanevičienė.

Šiemet prie starto linijos išsirikiavo virš 200 dalyvių, kurie pasiskirstė į grupes pagal amžių ir trasos ilgį. Jauniausiai bėgikei, įveikusiai 1,4 km distanciją, buvo 3 metukai, o vyriausias dalyvis – 77 metų. Tai tik įrodo, kad amžius nėra kliūtis ir visi norintys gali dalyvauti šiame kasmetiniame bėgime. Gausiausiai dalyvių subūrusi komanda tapo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija.

Didžiausias iššūkis dalyviams „Judėkime kartu“ bėgime – tai asmeninis bėgimas 10 km distancijoje, kuris ir pritraukė į Telšius atvykti bėgikus iš visos Lietuvos. Pirmos vietos nugalėtojas atvyko iš Šiaulių ir šią trasą įveikė per 35:41 min., antra vieta atiteko gargždiečiui, o garbinga trečią vietą iškovojo bėgikas, gyvenantis Telšiuose. Moterų grupėje pirmą vietą užėmė Jonavoje gyvenanti bėgike, kurios laikas – 40:12 min., antra ir trečia vieta atiteko bėgikėms iš Šiaulių.

Populiarėja ir estafetinis bėgimas, kuriame kasmet varžosi vis stipresnės komandos. Šiemet pergalė atiteko komandai „Sportas miške 1“.

252

Šventėje bėgikai varžėsi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl galimybės dalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas – net penkios poros „Brooks Ghost“ bėgimo batelių.  Šūkis „Dalyvauk bėgime ir namo grįžk su „Brooks Ghost“ bėgimo bateliais!“ skambėjo visos šventės metu.

„Tikime, kad šis renginys dar tik įgauna pagreitį, tad nesustokime judėti ir susitikime kitais metais!“ – Optimistiškai nusiteikę renginio organizatoriai atsisveikino su šventės dalyviais.

image0

Bendruomenei artimas finansų partneris

Kredito unija „Germanto lobis“ yra LKU kredito unijų grupės narė, įsikūrusi Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Kredito unija teikia visas svarbiausias finansines paslaugas – nuo mokėjimo kortelių ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki terminuotųjų bei taupomųjų indėlių, kreditų gyventojams, smulkiajam ir vidutiniam ūkiui bei verslui. Kredito unija palankiomis sąlygomis finansuoja žemės ūkio veikla besiverčiančius ūkininkus ir bendroves, verslo projektus, jaunas įmones.

Daugiau įspūdžių ir akimirkų – mūsų Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/kugl.lt/ 

Gera verslo idėja gali turėti tiesioginę įtaką verslo sėkmei, tačiau vien jos nepakanka. Net ir geriausių idėjų įgyvendinimui reikalingi finansai. Plečiantis verslui ir atsiradus papildomų lėšų poreikiui, svečių namų „Lavender Inn“ savininkai leidosi į finansavimo šaltinių paiešką, atvedusią iki kredito unijos „Germanto lobis“ slenksčio.

Lavender Inn-restoranas

Levandomis kvepiantis šeimos verslas

Kredito unijos narių tarpe esama ir smulkių, ir vidutinių verslų. Vienas tokių – prieš trejus metus Erikos ir Laimono Adomaičių ant Viešvėnų tvenkinio kranto, greta Telšių miesto, įkurti svečių namai „Lavender Inn Guest House“. Sėkminga pradžia ir iš lūpų į lūpas sklindančios rekomendacijos nulėmė, kad jau po metų čia pat išdygo restoranas, o šiandien „Lavender Inn“ teikia tiek apgyvendinimo, maitinimo, SPA paslaugas, tiek prekiauja „levandiškais“ suvenyrais ir organizuoja aibę renginių.

„Į restoraną žmonės sugrįžta dėl mūsų požiūrio į klientą. Stengiamės, kad kiekvienas čia atrastų ne tik skanų maistą, bet ir raminančią levandų aromatu viliojančią aurą, – pasakoja E. Adomaitienė. – Siūlome tokius patiekalus kaip midijos, gardintos levandų žiedais, sraigės su česnakiniu sviestu, taip pat naminį levandų limonadą, levandų skonio ledus. Visa tai mums atnešė populiarumą per labai trumpą laiką.“

Antrasis restoranas – pajūryje

„Lavender Inn“ komplekso populiarumas Viešvėnuose Adomaičiams padiktavo idėją nesustoti. Šeima nusprendė įgyvendinti verslo plėtrą ir atidaryti antrąjį restoraną, tad dėl kredito verslo plėtrai kreipėsi į Telšiuose veikiančią kredito uniją „Germanto lobis“. 

Gautas kreditas panaudotas pastatui su žemės sklypu J. Basanavičiaus gatvėje, Palangoje, įsigyti. Ten jau veikia svečių namai, kuriuose šiuo metu įrenginėjamas antrasis „Lavender Inn“ restoranas. „NT kainos Palangoje, žinoma, yra aukštos, tačiau kredito unija finansavo 85 % turto kainos, o UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ kompensavo 95 % palūkanų. Mums buvo suteiktos lanksčios ir ypač priimtinos kredito sąlygos, kurių negalėjome atsisakyti“, – pasakoja L. Adomaitienė.

242048399 227983092632479 1260289619072240931 n

Apie kredito uniją „Germanto lobis“

Kredito unija „Germanto lobis“, atsižvelgusi į kiekvieno kliento individualią situaciją, gali pasiūlyti finansavimo sprendimus tiek besikuriančioms ar ką tik veiklą pradėjusioms verslo įmonėms, tiek veikiančioms jau ne vienerius metus. Kredito unija yra lanksti finansų partnerė, galinti labiau įsigilinti į verslo specifiką ir pateikti individualų kredito pasiūlymą.

Taip pat kredito unija ir Europos investicijų fondas (EIF) bendradarbiauja teikiant kreditus verslui pagal garantijų priemonę, kuria vykdoma mažųjų įmonių miestuose ir regionuose mikrokreditavimo programa. Garantija finansuojama pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą. Be to kredito unijos teikia lengvatines paskolas jauniems verslams pagal priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014–2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“.

Kredito unija „Germanto lobis“ yra viena iš didžiausių šiame regione veikiančių kredito unijų ir LKU kredito unijų grupės narė. Teikianti visas svarbiausias finansines paslaugas – nuo mokėjimo kortelių ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki terminuotųjų bei taupomųjų indėlių, kreditų gyventojams, smulkiajam ir vidutiniam ūkiui bei verslui. Kredito unija palankiomis sąlygomis finansuoja žemės ūkio veikla besiverčiančius ūkininkus ir bendroves, verslo projektus, jaunas įmones.

Daugiau apie kredito unijos „Germanto lobis“ teikiamas finansines paslaugas sužinosite atvykę adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimti ribojimai galimybių paso neturintiems asmenims kredito unijų paslaugų teikimui didesnės įtakos neturės, tačiau tam tikri pakeitimai organizuojant kredito unijos „Germanto lobis“ klientų aptarnavimo procesą bus įgyvendinti.

Vadovaujantis minėtu nutarimu, kredito unijos „Germanto lobis“ klientams, neturintiems galimybių paso, klientų aptarnavimo vietose galės būti teikiamos paslaugos, trunkančios ne ilgiau nei 15 min. Įprastai tiek laiko turėtų pakakti sutvarkyti svarbiausius finansinius klausimus. Kredito unijos specialistai, teikdami paslaugas, kurių trukmė ilgesnė nei 15 min., turės teisę įsitikinti, ar klientas turi galimybių pasą.

Galimybių paso neturintiems LKU mokėjimo kortelių turėtojams, norintiems pasinaudoti „Medus“ ar kitu bankomatu, patariama atkreipti dėmesį ir į aktualią lankymosi prekybos centruose, kuriuose stovi bankomatas, tvarką.

Kredito unijos „Germanto lobis“ klientų aptarnavimo vietose bus dirbama užtikrinant asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, kitų visuomenės sveikatos saugos, higienos ir susijusių reikalavimų vykdymą.

Finansinės paslaugos – ir nuotoliniu būdu

Nors LKU grupės kredito unijos dirbs įprasta tvarka, tačiau palaikydamos prevencines priemones ir saugodamos savo darbuotojų bei narių sveikatą primena apie galimybes finansinius reikalus tvarkyti ir nuotoliniu būdu.

Norėdami gauti kreditą, užpildykite paraišką interneto svetainėje www.germantolobis.lt. Ją užpildę, gausite kredito unijos pasiūlymą, o su jumis susisiekęs atsakingas darbuotojas suteiks detalesnę konsultaciją.

Tapti kredito unijos nariu galite ir nuotoliniu būdu – daugiau informacijos, kaip tai padaryti, rasite čia.

Atlikite mokėjimus, atsiskaitykite už prekes ir kitas paslaugas, sudarykite indėlio sutartį, įkelkite ir kredito unijai pateikite dokumentus per savo el. bankininkystės „i-Unija“ paskyrą.

Atvykdami į kredito uniją veidą denkite kauke2

Kilus klausimams, susisiekite:

Kasdienės bankininkystės klausimais (mokėjimai, kortelės, sąskaitos): tel. nr. 8 444 67433, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kreditavimo klausimais: tel. nr. 8 444 69651, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Bendrieji klausimai: tel. nr. 8 444 33788, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Kviečiame būti atsakingais ir tokiu būdu apsaugoti save bei savo artimuosius!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau