KUGL 368

Kredito unijos – tai „bankeliai“ su širdimi, kur visas dėmesys ir nauda nukreipta išskirtinai tik žmogui. (Regina Piečaitienė)

Kasmet trečiąjį spalio ketvirtadienį milijonai pasaulio gyventojų mini Tarptautinę kredito unijų dieną. Tai diena, kai kredito unijos ir jos nariai dalijasi patirtimi ir pasiekimais, prisimena kredito unijų judėjimo istoriją, nelengvą, tačiau ryžtingą darbą jas steigiant bei puoselėjant jų nepriklausomą dvasią. 

Brangūs nariai, - tai šventė visų Jūsų ir mūsų kartu!

2020 m

Kredito unijos yra demokratiškos, kooperatiniais pagrindais valdomos finansinės įstaigos, kurių sprendimus lemia paprasti žmonės, o ne pinigai. Kiekvienas kredito unijos narys yra dalis šios finansinės įstaigos, kuris išreiškia savo nuomonę balsuodamas Visuotiniame narių susirinkime. Narystė - tai pagrindinis turtas ir esminis aspektas, skiriantis kredito unijas nuo bankų.

Kredito unijos žengia žingsnis į žingsnį su šiuolaikinėmis technologijomis, prisitaikydamos prie narių (klientų) poreikių. Jau eilę metų išduodamos debetinės ir kreditines kortelės, teikiamos internetinės bankininkystės paslaugos. Kredito unija teikia visas būtiniausias finansines paslaugas. Tiek gyventojai, tiek smulkios ir vidutinės įmonės, kooperatyvai, visuomeninės ar religinės organizacijos, asociacijos, fondai gali patogiai naudotis finansinėmis paslaugomis. Patrauklios skolinimosi sąlygos, konkurencingos ir didesnės indėlių palūkanų normos. Kredito unijos tikslas – padėti vystyti ir plėtoti vietos verslą, ūkius, padėti nelaimėje, išpildyti dirbančio žmogaus svajonę...

Kredito unija „Germanto lobis“ vienydama virš 6000 narių maloniai kviečia prisijungti prie mūsų bendruomenės - tapti nariu ir aktyviai naudotis unijos paslaugomis. Teikiant finansinę savitarpio pagalbą, bus dar labiau ugdomas bendruomeniškumas, o tuo pačiu palaikoma patraukli kooperacijos idėja.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau