KUGL 368

Gerb. Kliente, 

Jus informavome, kad prisijungimui prie e.bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės, o jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute. Šį terminą narių patogumui perkėlėme iš anksčiau planuotos 2020 kovo 2 d. į 2020 į kovo 30 d. Nuo 2020 m. kovo 30 d, jungtis prie „i-Unija“ su slaptažodžių kortele nebus galimybės.

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo ir Vyriausybės sprendimą paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, raginame visus savo narius vengti nebūtinų socialinių kontaktų ir finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu. Nauja prisijungimo prie i-Unija priemonė suteiks Jums galimybę daugiau prašymų ir paslaugų užsisakyti nuotoliniu būdu, o taip pat – atlikti didesnės vertės operacijas nei su slaptažodžių kortele.

Prisijungimui prie e.bankininkystės „i-Unija“ su vienkartiniu saugos kodu, privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį. Jei dar to nesate padarę - susisiekite su mūsų darbuotojais telefonu 8 444 67433, 8 444 33788, el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir mes Jums paaiškinsime kaip tai atlikti.

Taip pat primename, kad jungtis prie e.bankininkystės bei tvirtinti operacijas joje galite ir naudodamiesi mobiliuoju e.parašu. Jeigu neturite mobilaus e.parašo, dėl jo įsigijimo kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

Dizainas i unija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau