KUGL 368

PRANEŠIMAS

Kredito unijos „Germanto lobis“ narių dėmesiui

Šių metų balandžio 03 d. turėjęs vykti kredito unijos „Germanto lobis" visuotinis narių susirinkimas skelbiamas neįvykusiu, dėl narių balsų kvorumo nebuvimo. 2020 m. balandžio 17 d., 15 val. šaukiamas kredito unijos „Germanto lobis“, buveinės adresas Sedos g. 6, Telšiai, pakartotinis visuotinis narių susirinkimas, kuris vyks kredito unijos „Germanto lobis“ salėje, esančioje adresu Sedos g. 6, Telšiai (III aukštas). 

DĖMESIO! Atsižvelgdami į šalyje paskelbtą karantiną, raginame kredito unijosGermanto lobis" narius išreikšti savo balsavimo valią iš anksto, tai galite atlikti balsuojant raštu nuo balandžio 06 d., atvykę į kredito uniją „Germanto lobis“ ir nutolusias kasas: Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei Rietavo filialą.

DARBOTVARKĖ:

1. Stebėtojų tarybos ataskaita už 2019 metus. Ataskaitos įvertinimas.

2. Vidaus audito tarnybos ataskaita už 2019 metus. Ataskaitos įvertinimas.

3. Valdybos ataskaita už 2019 metus. Ataskaitos įvertinimas.

4. Paskolų komiteto ataskaita už 2019 metus. Ataskaitos įvertinimas.

5. Metinių finansinių ataskaitų rinkinio už 2019 metus ir pelno paskirstymo (nuostolių atlyginimo) tvarkos projekto pristatymas. Metinių finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas. Nutarimo dėl pelno paskirstymo (nuostolių dengimo) tvarkos priėmimas.

6. Dėl kredito unijos nuosavo kapitalo (LR KUĮ 32 str. 3 d.).

7. 2020 metų kredito unijos pajamų ir išlaidų sąmatos tvirtinimas.

8. Kredito unijos naujos redakcijos įstatų tvirtinimas.

9. Kredito  unijos Valdybos nario rinkimai.

10. Kredito unijos Paskolų komiteto nario rinkimai.

Su darbotvarkėje numatytų klausimų nutarimų projektais, ataskaitomis bei kitais dokumentais kredito unijos nariai gali susipažinti kredito unijos patalpose, adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Pakartotiniame susirinkime galioja tik neįvykusio susirinkimo darbotvarkė.

Asmuo, įgaliotas teikti išsamią informaciją apie šaukiamą visuotinį narių susirinkimą Inga Navikienė, 8444 33788, mob.tel. Nr. 8 606 24809, elektroninio pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau