KUGL 368

Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) praneša apie pasirašytą sutartį su „Worldline Lietuva“ dėl prisijungimo prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šiuo tinklu jau gali naudotis kredito unijos „Germanto lobis“ nariai.

Naujas žingsnis tobulinant paslaugas

„Worldline Lietuva“ – specializuotas paslaugos tiekėjas, užtikrinantis mokėjimo kortelių operacijų autorizavimo bei apdorojimo paslaugas. Bendrovė nėra atskira finansinė institucija, todėl jos prižiūrimas bankomatų tinklas – pirmasis nepriklausomas tinklas Lietuvoje.

Tinklo „Medus“ bankomatais jau sėkmingai naudojosi Šiaulių banko ir „Citadele“ banko klientai, o nuo šiol šie bankomatai bus papuošti ir LKU grupės logotipu. Prie tinklo prisijungusios kredito unijos savo nariams, kurių per 122 tūkst. visoje Lietuvoje, atvėrė galimybę išsigryninti turimas lėšas dar patogiau.

LCKU Verslo ir informacinių technologijų vystymo departamento direktorė Jovita Platenkovienė sako, kad pasirašyta sutartis – dar vienas žingsnis pirmyn reaguojant į besikeičiančius klientų poreikius ir tobulinant kredito unijų paslaugas. „Siekiame, kad kredito unijų nariai gautų patikimas ir kokybiškas finansines paslaugas kuo patrauklesnėmis sąlygomis, todėl prisijungėme prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šia sutartimi užtikrinsime, kad mūsų nariai rastų bankomatus ir galėtų ne tik išgryninti, bet ir įnešti turimas lėšas už dar mažesnius įkainius sau patogiose vietose visoje Lietuvoje“, – teigia J. Platenkovienė.

Pirmasis šalyje nepriklausomas bankomatų tinklas „Medus“ šiuo metu apima daugiau nei 150 bankomatų, įskaitant įrengtus mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Telšiuose bankomatų tinklą „Medus“ rasite adresu  Kęstučio g. 4, Telšiai, prie prekybos centro TULPĖ ir Luokės g. 76, Telšiai, prie parduotuvės SENUKAI.

Kredito unijos – arčiau Jūsų

Kredito unija „Germanto lobis“ – šiuolaikiška lietuviško kapitalo finansines paslaugas teikianti įstaiga. Kredito unijų nariams pasiekiamos paslaugos apima ir mokėjimo kortelių išdavimą. Klientai gali rinktis tarp debetinių Maestro bei kreditinių Mastercard Standard kortelių, pasižyminčių konkurencingai žemais išdavimo bei aptarnavimo įkainiais. Kitais metais bus pristatytos ir mokėjimo kortelės verslo klientams. – teigia kredito unijos „Germanto lobis administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.

Anot „Worldline Lietuva“ verslo plėtros vadovo Gintauto Sasnausko, kuriant „Medus“ bankomatus orientuojamasi ne tik į įprastas funkcijas, kurių tikimasi iš bankomatų, bet ir į platesnius paslaugų centro sprendimus, kurie – nuolat plėtojami.

„Medus“ bankomatuose taip pat galima patikrinti sąskaitos likutį, pasikeisti kortelės PIN kodą bei peržiūrėti paskutinių operacijų išrašą. Be to, „Worldline Lietuva“ įdiegė ir didina bankomatų su bekontakte operacijos atlikimo funkcija skaičių. Ši naujovė leis klientams atlikti norimą operaciją greitai, patogiai ir saugiai.


Dalyvauk Facebook KONKURSE ir laimėk puikų pirkinių krepšį!
LIKE&SHARE mūsų puslapį bei komentare atsakyk į klausimą: KUR TELŠIUOSE STOVI TINKLO „MEDUS" BANKOMATAI?
Sausio 22 d. paskelbsime du laimėtojus, kuriems atiteks unikalūs LKU grupės pirkinių krepšiai!