KUGL 368

Nuolat kintančiame pasaulyje nauji vėjai neaplenkė ir kredito unijos „Germanto lobis“, kurios administracijai vadovauti buvo paskirta ilgametė kredito unijos darbuotoja Inga Navikienė. Tuo tarpu buvęs administracijos vadovas Vytautas Barsteiga ir toliau dalyvaus kredito unijos veikloje eidamas valdybos pirmininko pareigas.

IMG 6977

Pokyčiai nebuvo greiti ir netikėti

Kredito unija „Germanto lobis“ kitąmet minės savo veiklos 25-ąjį jubiliejų. Visą šį laiką augusi ir stiprėjusi kredito unija, šiandien vienija beveik 7 tūkst. narių ir yra puikiai žinoma Telšių rajono savivaldybės gyventojams.

Vasario viduryje naująja administracijos vadove paskirta I. Navikienė kredito unijos nariams –pažįstama. Mat finansų srityje ir kredito unijos gyvenime besisukanti jau penkiolika metų, I. Navikienė „Germanto lobyje“ pasimatavo įvairias pozicijas, o nuo 2010 m. buvo V. Barsteigos dešinioji ranka.

Pati I. Navikienė pastebi, kad šie valdymo pokyčiai nei jai, nei kredito unijos darbuotojams nebuvo greiti ar netikėti. Priešingai, labiau išlaukti ir įvykę pačiu laiku: „Stipri ir kvalifikuota mūsų specialistų komanda bei kredito unijos nariai – man gerai pažįstami. Todėl džiaugiuosi, kad nuo šiol savo darbu galėsiu būti dar vertingesnė mūsų gausiai bendruomenei.“

V. Barsteiga antrindamas prideda, jog pokyčiams kredito unija jau buvo pasirengusi: „Galiu tik pasidžiaugti, kad „užsiauginome“ naują administracijos vadovę, kuri kredito unijoje „Germanto lobis“ jau dirbo dar būdama studentė. Naujosios technologijos, nauji darbo metodai, karantino metu ypatingai aktualiomis tapusios elektroninės paslaugos diktuoja nuolatinio atsinaujinimo svarbą. Tad ir mūsų kredito unijai buvo metas žengti į kitą etapą“, – sako V. Barsteiga.

Perversmo neplanuoja

Iki šiol ėjęs tiek kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo, tiek valdybos pirmininko pareigas, V. Barsteiga nuo šiol persės ant vienos – valdybos pirmininko – kėdės.

„Kredito unijos valdymą galima palyginti su rajono savivaldybės darbu. Gyventojai išrenka rajono tarybą, kuriai vadovauja visuotinai išrinktas meras, o savivaldybės darbą užtikrina administracija, kuriai vadovauja savivaldybės tarybos samdomas direktorius. Taip ir unijoje – nariai renka valdybą ir jos pirmininką, o valdyba samdo administracijos vadovą, kuris vykdo valdybos patvirtintą veiklos planą.

Tad eidamas tik vienas, valdybos pirmininko, pareigas galėsiu lengviau kelti ambicingus uždavinius, nes nebe pats juos turėsiu įgyvendinti“, – juokauja V. Barsteiga ir nuramina, kad pasikeitus administracijos vadovams kredito unijos nariai ženklių pokyčių nepajus.

Valdybos narys Andrius Norkūnas pritaria, kad toks pozicijų pasidalinimas yra teigiamas žingsnis: „Kartu su V. Barsteiga kredito uniją „Germanto lobis“ puoselėjome nuo pirmųjų dienų. Tikiu, kad šis dviejų kredito unijai svarbių pozicijų atsiskyrimas bus į naudą, nes sakoma, kad dvi galvos – geriau nei viena. Kredito unijos veiklos rodikliai nuosekliai auga, gerėja, tad šis pokytis, nauja energija ir I. Navikienės vizija tik sutvirtins mūsų, kaip patikimos finansų įstaigos, poziciją.“

I. Navikienė įsitikinusi – kredito unijos „Germanto lobis“ nariams yra svarbus veiklos tęstinumas ir pastovumas, todėl dideli pokyčiai nenumatomi: „Esame žemaičiai ir mums ypatingai svarbus stabilumas. Tad šiandien vienas pagrindinių kredito unijos veiklos prioritetų – plėtoti ir tobulinti esamas finansines paslaugas, kad šios atitiktų tiek mūsų narių poreikius, tiek konkurencingą finansų rinkos aplinką. Perversmo tikrai neplanuojame“, – šypsosi I. Navikienė.

Artima finansų partnerė

Kredito unija „Germanto lobis“ yra viena iš didžiausių šiame regione veikiančių kredito unijų ir LKU kredito unijų grupės narė. „Germanto lobis“ ne tik vietinių žinoma kaip lietuviška finansų įstaiga, bet ir kaip aktyvi Žemaitijos sostinės kultūrinio gyvenimo dalyvė.

„Esame lankstus finansų partneris, ieškantis savo nariams geriausių sprendimų kasdienių finansinių paslaugų ir kreditavimo klausimais. Be viso to, skiriame didelį dėmesį ryšių su savo bendruomene puoselėjimui: plėtojame jau tradicija tapusią iniciatyvą bėgimo šventę „Judėkime kartu“, palaikome Telšių FC „Džiugas“ futbolo komandą, esame vieni iš Žemaitės dramos teatro aktorių rėmėjų, vietinių jojimo varžybų taurės steigėjų, vieni iš kooperacijos parko „Vykinto ąžuolynas“ įkūrėjų,  – pasakoja I. Navikienė. – Ir toliau dirbsime šia kryptimi.“

Kredito unija „Germanto lobis“ teikia visas svarbiausias finansines paslaugas – nuo mokėjimo kortelių ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki terminuotųjų bei taupomųjų indėlių, kreditų gyventojams, smulkiajam ir vidutiniam ūkiui bei verslui. Kredito unija palankiomis sąlygomis finansuoja verslo projektus, jaunas įmones, žemės ūkio veikla besiverčiančius ūkininkus ir bendroves.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau