KUGL 368

Gera verslo idėja gali turėti tiesioginę įtaką verslo sėkmei, tačiau vien jos nepakanka. Net ir geriausių idėjų įgyvendinimui reikalingi finansai. Plečiantis verslui ir atsiradus papildomų lėšų poreikiui, svečių namų „Lavender Inn“ savininkai leidosi į finansavimo šaltinių paiešką, atvedusią iki kredito unijos „Germanto lobis“ slenksčio.

Lavender Inn-restoranas

Levandomis kvepiantis šeimos verslas

Kredito unijos narių tarpe esama ir smulkių, ir vidutinių verslų. Vienas tokių – prieš trejus metus Erikos ir Laimono Adomaičių ant Viešvėnų tvenkinio kranto, greta Telšių miesto, įkurti svečių namai „Lavender Inn Guest House“. Sėkminga pradžia ir iš lūpų į lūpas sklindančios rekomendacijos nulėmė, kad jau po metų čia pat išdygo restoranas, o šiandien „Lavender Inn“ teikia tiek apgyvendinimo, maitinimo, SPA paslaugas, tiek prekiauja „levandiškais“ suvenyrais ir organizuoja aibę renginių.

„Į restoraną žmonės sugrįžta dėl mūsų požiūrio į klientą. Stengiamės, kad kiekvienas čia atrastų ne tik skanų maistą, bet ir raminančią levandų aromatu viliojančią aurą, – pasakoja E. Adomaitienė. – Siūlome tokius patiekalus kaip midijos, gardintos levandų žiedais, sraigės su česnakiniu sviestu, taip pat naminį levandų limonadą, levandų skonio ledus. Visa tai mums atnešė populiarumą per labai trumpą laiką.“

Antrasis restoranas – pajūryje

„Lavender Inn“ komplekso populiarumas Viešvėnuose Adomaičiams padiktavo idėją nesustoti. Šeima nusprendė įgyvendinti verslo plėtrą ir atidaryti antrąjį restoraną, tad dėl kredito verslo plėtrai kreipėsi į Telšiuose veikiančią kredito uniją „Germanto lobis“. 

Gautas kreditas panaudotas pastatui su žemės sklypu J. Basanavičiaus gatvėje, Palangoje, įsigyti. Ten jau veikia svečių namai, kuriuose šiuo metu įrenginėjamas antrasis „Lavender Inn“ restoranas. „NT kainos Palangoje, žinoma, yra aukštos, tačiau kredito unija finansavo 85 % turto kainos, o UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ kompensavo 95 % palūkanų. Mums buvo suteiktos lanksčios ir ypač priimtinos kredito sąlygos, kurių negalėjome atsisakyti“, – pasakoja L. Adomaitienė.

242048399 227983092632479 1260289619072240931 n

Apie kredito uniją „Germanto lobis“

Kredito unija „Germanto lobis“, atsižvelgusi į kiekvieno kliento individualią situaciją, gali pasiūlyti finansavimo sprendimus tiek besikuriančioms ar ką tik veiklą pradėjusioms verslo įmonėms, tiek veikiančioms jau ne vienerius metus. Kredito unija yra lanksti finansų partnerė, galinti labiau įsigilinti į verslo specifiką ir pateikti individualų kredito pasiūlymą.

Taip pat kredito unija ir Europos investicijų fondas (EIF) bendradarbiauja teikiant kreditus verslui pagal garantijų priemonę, kuria vykdoma mažųjų įmonių miestuose ir regionuose mikrokreditavimo programa. Garantija finansuojama pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą. Be to kredito unijos teikia lengvatines paskolas jauniems verslams pagal priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014–2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“.

Kredito unija „Germanto lobis“ yra viena iš didžiausių šiame regione veikiančių kredito unijų ir LKU kredito unijų grupės narė. Teikianti visas svarbiausias finansines paslaugas – nuo mokėjimo kortelių ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki terminuotųjų bei taupomųjų indėlių, kreditų gyventojams, smulkiajam ir vidutiniam ūkiui bei verslui. Kredito unija palankiomis sąlygomis finansuoja žemės ūkio veikla besiverčiančius ūkininkus ir bendroves, verslo projektus, jaunas įmones.

Daugiau apie kredito unijos „Germanto lobis“ teikiamas finansines paslaugas sužinosite atvykę adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau