KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“ ir orientavimosi sporto klubas „Telšiai“ rugsėjo 18 dieną dar kartą pakvietė visus sporto entuziastus į estafetinio ir asmeninio bėgimo šventę „Judėkime kartu 2021“.

068

Jau tapo įprasta visiems Telšių miesto (ir ne tik!) gyventojams, kad kasmet įpusėjus rugsėjui Masčio ežero pakrantėje susirenka gausus būrys bėgikų. Bėgimo šventę „Judėkime kartu“ prieš aštuonerius metus inicijavo kredito unija „Germanto lobis“, o šiandien tradicija tapusį renginį tęsia orientavimosi sporto klubas „Telšiai“.

„Džiugu, kad ši šventė kasmet į miestą sutraukia bėgikus ne tik iš Telšių, bet ir visos Lietuvos. Šio renginio idėja gimė iš noro atiduoti duoklę miestui, kuriame esame įsikūrę, ir skatinti visus gyventojus judėti kartu viena kryptimi“, – renginio metu kalbėjo kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovė Inga Navikienė.

„Telšiuose gyventi gera!“, – tokiu šūkiu pasveikinti sportininkų atvyko Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, kuris palinkėjo dalyviams gerų rezultatų ir pažadėjo, kad per dešimtąjį bėgimą startuos drauge su visais. Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga, spausdamas ranką merui, pridūrė  – „Judėkime kartu ir bus dar geriau!“. Taip pat dalyviams palinkėjo gero oro ir dar geresnio starto. Orientavimosi sporto klubo „Telšiai“ narė Kristina Kavaliauskienė antrino svečiams linkėdama ne tik gero starto, bet ir dar geresnio finišo bei pakvietė visus masinei mankštai su sveikatingumo trenere Jolita Stanevičienė.

Šiemet prie starto linijos išsirikiavo virš 200 dalyvių, kurie pasiskirstė į grupes pagal amžių ir trasos ilgį. Jauniausiai bėgikei, įveikusiai 1,4 km distanciją, buvo 3 metukai, o vyriausias dalyvis – 77 metų. Tai tik įrodo, kad amžius nėra kliūtis ir visi norintys gali dalyvauti šiame kasmetiniame bėgime. Gausiausiai dalyvių subūrusi komanda tapo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija.

Didžiausias iššūkis dalyviams „Judėkime kartu“ bėgime – tai asmeninis bėgimas 10 km distancijoje, kuris ir pritraukė į Telšius atvykti bėgikus iš visos Lietuvos. Pirmos vietos nugalėtojas atvyko iš Šiaulių ir šią trasą įveikė per 35:41 min., antra vieta atiteko gargždiečiui, o garbinga trečią vietą iškovojo bėgikas, gyvenantis Telšiuose. Moterų grupėje pirmą vietą užėmė Jonavoje gyvenanti bėgike, kurios laikas – 40:12 min., antra ir trečia vieta atiteko bėgikėms iš Šiaulių.

Populiarėja ir estafetinis bėgimas, kuriame kasmet varžosi vis stipresnės komandos. Šiemet pergalė atiteko komandai „Sportas miške 1“.

252

Šventėje bėgikai varžėsi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl galimybės dalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas – net penkios poros „Brooks Ghost“ bėgimo batelių.  Šūkis „Dalyvauk bėgime ir namo grįžk su „Brooks Ghost“ bėgimo bateliais!“ skambėjo visos šventės metu.

„Tikime, kad šis renginys dar tik įgauna pagreitį, tad nesustokime judėti ir susitikime kitais metais!“ – Optimistiškai nusiteikę renginio organizatoriai atsisveikino su šventės dalyviais.

image0

Bendruomenei artimas finansų partneris

Kredito unija „Germanto lobis“ yra LKU kredito unijų grupės narė, įsikūrusi Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Kredito unija teikia visas svarbiausias finansines paslaugas – nuo mokėjimo kortelių ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki terminuotųjų bei taupomųjų indėlių, kreditų gyventojams, smulkiajam ir vidutiniam ūkiui bei verslui. Kredito unija palankiomis sąlygomis finansuoja žemės ūkio veikla besiverčiančius ūkininkus ir bendroves, verslo projektus, jaunas įmones.

Daugiau įspūdžių ir akimirkų – mūsų Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/kugl.lt/ 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau