KUGL 368

 

001 01

2012 m. paskutinę vasaros dieną kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga kartu su administracijos darbuotojomis patraukė Rietavo link. Ten oficialiai atidarytas pirmasis Lietuvos kredito unijų istorijoje filialas, įkurtas pačioje Rietavo širdyje, Oginskių g. 10.

Kredito unija „Germanto lobis“ sėkmingai gyvuoja jau penkiolika metų. Per tuos metus suburta daugiau nei 6 000 narių, atidarytos šešios nutolusios kasos Telšių rajone. Rietaviškių verslininkų bei ūkininkų iniciatyva buvo pradėta galvoti ir apie kredito unijos filialą Rietave. Pristačius teikiamas paslaugas ir gavus vietinės valdžios palaikymą, pradėti steigiamieji bei paruošiamieji darbai naujajam filialui atidaryti.

„Germanto lobio“ Rietavo filiale produkto vadybininkės pareigos patikėtos rietaviškei, šiuo metu Plungėje gyvenančiai Vilijai Dargienei. „Rinkomės žmogų, turintį ne tik darbo patirties, bet ir pažįstantį rietaviškius. Juk kiekvieną dieną su jais teks bendrauti, burti naujus narius, pristatyti unijoje teikiamas paslaugas“, – pasakojo V. Barsteiga.

Rietavo filialo atidarymo šventėje dalyvavo Lietuvos centrinės kredito unijos rinkodaros specialistas Gerardas Nadieždinas ir biuro administratorė Greta Šniaukštaitė, Rietavo meras Antanas Černeckis, Rietavo miesto ir kaimiškųjų seniūnijų seniūnai, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Aužbikavičius, kuris kartu su V. Barsteiga perkirpo simbolinę atidarymo juostą. Į šventinį filialo atidarymą atvyko ir kaimynystėje įsikūrusių įstaigų darbuotojai, ūkininkai, verslininkai, kurie jau ir anksčiau naudojosi „Germanto lobio“ paslaugomis. Susirinkusieji unijos filialo įkūrėjui V. Barsteigai ir naujajai darbuotojai V. Dargienei linkėjo sėkmingos veiklos, patikimų bei aktyvių klientų.

Kredito unijos filialo patalpas pašventino ir Dievo palaimos palinkėjo Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios klebonas Antanas Gutkauskas.

„Manau, kad ateityje daugelis mažesniųjų kredito unijų taip pat galėtų reorganizuotis į stipresniųjų unijų filialus. Taip didėtų kapitalo koncentracija, atsivertų geresnės veiklos perspektyvos. Pagaliau pertvarkyti kredito unijas šia kryptimi verčia ir griežtėjantys Lietuvos banko reikalavimai. Reikia mąstyti ir apie pajėgaus kooperatinio banko organizavimą“, – dėstė V. Barsteiga.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau