KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“: jubiliejinis 15 metų veiklos korys

 Prieš penkiolika metų Telšių krašto ūkininkai, Vytautui Barsteigai įžiebus iniciatyvos kibirkštį, įkūrė nuosavą finansinės tarpusavio paramos organizaciją. Pradžia buvo nelengva, praėjo nemažai laiko, kol buvo įgytas narių pasitikėjimas. Tačiau po sąžiningais bei sunkiais darbais nukloto 15 metų kelio šiandien kredito unija „Germanto lobis“ – patikima bei pajėgi finansinė įstaiga, vienijanti per 6 000 Telšių rajono gyventojų. 

Žemaitės dramos teatro salė 2012-12-07d. vos talpino visus, atvykusius į kredito unijos „Germanto lobis” 15-ojo gimtadienio šventę „Lyg bitė žiede“. Darbščių ir atkaklių bičių motyvas kredito unijai itin tinka – per penkiolika veiklos metų nuveikta daug: papilnėjo indėlių maišas, pastorėjo paskolų portfelis, o gerų darbų ir paramos, suteiktos įvairiausioms organizacijoms ir atskiroms puikioms žemaičių idėjoms įgyvendinti, sąrašas anaiptol ne paaugliško penkiolikmečio vardo vertas. 

Būtent šiems geriems darbams ir filantropinei kredito unijos veiklai daugiausia dėmesio skyrė gausūs sveikintojai: Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Fortūnatas Dirginčius, Telšių r. savivaldybės meras V.Kleiva, Seimo nario V.Bukausko padėjėja R.Lukauskienė, Telšių r. kultūros centrų direktorių, seniūnų, kaimo bendruomenių delegacijos ir t.t.

Minėdami veiklos 15-os metų sukaktį KU „Germanto lobis“ darbuotojai ir vadovai ne tik priiminėjo sveikintojų dovanas ir gražius linkėjimus, tačiau ir patys buvo parengę staigmenų – kiekvienam sveikintojui įteikė simbolišką medaus stiklainiuką. Be to, Valdybos pirmininkas V.Barsteiga Telšių miesto seniūnui įteikė oficialų raštą, kuriuo KU „Germanto lobis“ Žemaitijos miestui dovanojo skulptūrą „Kalbų dėžė“ (jos vertė apie keturis tūkstančius litų), dabar stovinčią priešais miesto seniūniją, prie laikrodžio bokšto. Dėkodamas už dovaną viso miesto gyventojų vardu seniūnas K.Lečkauskas žadėjo: „Progai pasitaikius, lipsiu ant dėžės ir dar kartą padėkosiu“.

„Siekiant sėkmingai ir stabiliai dirbti, būtina užsitarnauti finansinėmis paslaugomis besinaudojančių unijos narių pasitikėjimą. Per penkiolika metų stabiliai augantis narių skaičius parodė, kad tai padaryti mums pavyko“, – kalbėjo „Germanto lobio“ administratorius V. Barsteiga. Priešingai nei komerciniuose bankuose, kredito unijoje visada stengiamasi įsiklausyti į besikreipiančiųjų poreikius bei galimybes. Žmonės tai supranta ir vertina, todėl daugelio lūpose kredito unija linksniuojama kaip patikima bendrovė, besistengianti dirbti unijos narių labui.

Unijoje – kvalifikuotų darbuotojų komanda

Norint užtikrinti produktyvų darbą, būtina kompetentingų bei patikimų darbuotojų komanda. Unijos įkūrėjui V. Barsteigai gali pavydėti daugelis vadovų. „Germanto lobyje“ – jaunatviškas vėjas bei iššūkiai persipynę su patirtimi bei stabilumu, tad pasiekiama pačių geriausių darbo rezultatų. V. Barsteiga itin didžiuojasi pirmąja ir iki šiol tebedirbančia unijos darbuotoja Romalda Valentinavičiene, ne vienerius metus kruopščiai skaičiuojančia vyriausiąja buhaltere Ingrida Šeršnioviene bei jai talkinančia buhaltere-vyr. kasininke Janina Trečiokiene. Pagyros žodžių administratorius negaili ir patikimai savo padėjėjai – pavaduotojai Ingai Navikienei. Labai svarbus ir paskolų vadybininkių darbas. Moterys turi stengtis įsiklausyti į besiskolinančiojo pageidavimus ir suteikti geriausiai jo poreikius atitinkantį pasiūlymą. Paskolų vadybininkių pareigas eina Inesa Lukšienė, Gitana Lipskienė, Laura Breitmozerienė, Vanda Trakienė. Birutė Baltuotienė – KU „Germanto lobis“ vidaus audito tarnybos vadovė. Įvairiais rinkodaros klausimais rūpinasi biuro aptarnavimo ir komunikacijos specialistės Kristina Ramančauskienė. Kredito unijoje – didžiulis būrys narių, kasdien besinaudojančių įvairiomis finansinėmis paslaugomis (piniginiai pervedimai, komunaliniai mokesčiai ir t. t.). Visus juos aptarnauja „Germanto lobio“ sąskaitų vadybininkės Rita Lipskienė, Erika Perskaudienė ir Virginija Zablockienė. Septyniose nutolusiose kasose dirba sąskaitų vadybininkės: Jolanda Bunkevičienė ir Rasa Mažuknienė (Varnių kasa), Albina Petreikienė (Luokės kasa), Danutė Bladžinauskienė (Žarėnų kasa), Dalytė Buivydienė (Tryškių kasa), Audronė Mažeikienė (Nevarėnų kasa), Rima Jogminienė (Viešvėnų kasa), į kolektyvą sėkmingai įsiliejo ir Rietavo filiale dirbanti Vilija Dargienė.

2012-ieji – ypatingi metai kredito unijai „Germanto lobis“. Metų pradžioje buvo minimi Tarptautiniai kooperatyvų metai, kredito unijoje vyko atvirų durų dienos. Buvo pristatomos „Germanto lobyje“ teikiamos paslaugos, akcentuota jų nauda nariams, prisiminta kredito unijų istorija. Vasarą kredito unijos darbuotojai dalyvavo Karklėje vykusiame dviračių žygyje bei įvairiose konferencijose. Svarbus posūkis unijų veikloje – ir pirmasis Lietuvos kredito unijų istorijoje „Germanto lobio“ filialas, įsteigtas pačioje Rietavo širdyje. O besibaigiant metams, unija paminėjo ir 15-ąjį sėkmingos veiklos Jubiliejų.

Džiaugiamės ir dėkojame visiems, 15 metų nešusiems medų į kredito unijos „Germanto lobis“ jubiliejinį korį. Tegul Jūsų dienos ir metai gražiausiais žiedais žydi ir visada turi LAIMĖS skonį.

Kredito unijos „Germanto lobis“ kolektyvas    

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau