KUGL 368

daar 1029

2014 m. vasario 21 dieną Telšių rajono Nevarėnų miestelio kultūros centre vyko graži popietė - dviejų kredito unijos "Germanto lobis" narių - Eugenijos Jurkienės ir Ievos Klevienės – 75 metų gimtadienio šventė. Nevarėnų nutolusios kasos sąskaitų vadybininkė Audronė Mažeikienė dalyvavo šioje popietėje ir sveikino jubiliates kredito unijos „Germanto lobis“ vardu.

Šios moterys savo aktyvia visuomenine veikla, visiems yra kaip pavyzdys, kad amžius tikrai nėra riba aktyviai dalyvauti saviveikloje, bendruomenės, seniūnijos veikloje. Abi vaidina mėgėjiškame  Nevarėnų kultūros centro teatre "Žibintas" yra aktyvios  renginių dalyvės ir rėmėjos. E. Jurkienė dainuoja moterų ansamblyje, yra Nevarėnų moterų draugijos "Rėna" vadovė. 2011 metais Lietuvos centrinės kredito unijos skelbtame projekte bendruomenėms remti - "Neįtikėtina kooperacijos jėga" E. Jurkienė moterų draugijos "Rėna" vardu  parengė ir kredito unijai „Germanto lobis“ pateikė projektą ir šis projektas vienintelis Telšių rajone gavo finansavimą iš Lietuvos centrinės kredito unijos. 

Kredito unijos „Germanto lobis“ administracija, niekada nelieka abejinga savo lojaliems nariams ir taria nuoširdų ačiū, esantiems kartu. 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau