KUGL 368

 

Picture 015

2014 m. kovo 27 dieną kredito unijoje „Germanto lobis“ vyko susitikimas su Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos I b klasės moksleiviais (auklėtoja Kristina Ežerskienė)  „Profesijos pasirinkimo“ tema.

Pristatymo metu kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė supažindino mokinius su kredito unijoje veikiančia organizacine struktūra, pareigybių pasiskirstymu ir pačios kredito unijos veiklos specifika. Išsamiai buvo pristatytos kiekvienai pareigybei užimti reikalingas įgyti išsilavinimas ir profesija.

Mokiniai popietės metu noriai bendravo, domėjosi karjeros kredito unijoje perspektyvomis, įsidarbinimo galimybėmis, įgijus išsilavinimą. Mokiniams taip pat aktuali tema buvo - gamybinės praktikos atlikimas unijoje.

Picture 518

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau