KUGL 368

Šių metų gegužės 16 dieną kredito unija „Germanto lobis“ ir ŽŪKB „Pieno gėlė“ pasirašė  bendradarbiavimo sutartį. Ta proga  Rietavo parke pasodintas  vienybės ir stiprybės simbolis -ąžuolas. Medelį sodinę abiejų šalių atstovai išreiškė viltį, kad jis greit prigis, sutvirtės ir augs, o su juo didės ir kredito unijos „Germanto lobis“ Rietavo filialo narių gretos bei jų finansinė gerovė.

E5DA93511

Pirmąsias savo kalbas abu vadovai pasakė dar parke-sodindami medelį. Žemės ūkio rūmų pirmininkas ir Žemės ūkio kooperatinės bendrovės „Pieno gėlė“ valdybos pirmininkas A.Stančikas pasidžiaugė, jog  sutartį pasirašė dvi kooperacijos principais sukurtos bendrovės.Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas V. Barsteiga berdamas žemes kalbėjo „ Viliuosi , jog tas medis žaliuos ir mūsų draugystė bus stipri. Domėkitės  bei naudokitės mūsų paslaugomis.“ Ir pridūrė , kad visus susirinkusius ūkininkus sieja bendra svajonė , kad  kredito unija virstų stipriu lietuvišku banku. Tam pritarė ir iš jo kastuvą perėmęs „Pieno gėlės“ direktorius J.Kuzminskas,-„Turime stengtis vieni dėl kitų. Pamatėme, kad užsienio bankams yra svarbiausi tik jų interesai. Laikas pagalvoti apie tai, kad pinigai turėtų būti laikomi savuose - lietuviškuose kapšeliuose“. Akcentuodamas šį momentą, jis sakė: „Tikimės , kad galėsime pasiskolinti vieną kitą litą ar pasidėti laisvus pinigėlius“. Prie ąžuoliuko sodinimo prisidėjo ir Rietavo meras Antanas Černeckis. Jis pasidžiaugė, kad mažieji „bankeliai“gelbsti tada, kai didieji bankai  mažųjų miestelių gyventojus palieka  be jiems taip reikalingų paslaugų. Jis kalbėjo : „Neabejoju, kad ši kredito unija , kitaip nei greituosius kreditus suteikiančios įmonės, paskolas išduos tik naudingiems darbams“. Renginio dalyviams apie institucijos  teikiamas paslaugas, finansinę padėtį, planus  didinti narių skaičių ir ateityje numatomą plėtrą-skyriaus atidarymą Tveruose-papasakojo Rietavo filialo vadovas Vladas Murašovas.Apie numatomas papildomas paslaugas , ir jų plėtrą kalbėjo svečias iš Lietuvos centrinės kredito unijos - rinkodaros specialistas  Gerardas Nadieždinas.

E5DA93755

Dviejų kooperatiniais pagrindais įkurtų įstaigų „jungtuvės“ vyko Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje. Bendradarbiavimo sutartį pasirašė kredito unijos „ Germanto lobis“ valdybos pirmininkas  Vytautas Barsteiga ir Žemės ūkio rūmų pirmininkas ir Žemės ūkio kooperatinės bendrovės „Pieno gėlė“ valdybos pirmininkas Andriejus Stančikas. Padėję parašus, patvirtinę juos rankų paspaudimu vienas kitam palinkėjo gražios ir abiem pusėm naudingos partnerystės.

Rietaviškiai juokavo, jog čia patvirtinta „santuoka“, mat šioje salėja, prie to paties stalo, įprastai pasirašo jaunavedžiai , pasiryžę eiti bendru gyvenimo keliu.

E5DA93933

ŽŪKB „Pieno gėlės“ sąskaitą kredito unijoje visų akivaizdoje atidarė ir pasirašė bendrovės direktorius Jonas Kuzminskas ir Rietavo filialo vadovas Vladas Murašovas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau