KUGL 368

IMG 1454

Šių metų birželio 6 dieną Tveruose vyko kultūros ir bendruomenės namų atidarymo šventė. 

Šventės vedėjai  svečius pakvietė pakeliauti praeities keliais prisimenant kultūros namų istoriją, čia dirbusius žmones, miestelyje vykusius įsimintiniausius renginius.  Apie vykstančią bendruomenės veiklą, bendruomenės gyvenimą, šventes , išvykas , mokymus , įgyvendintus projektus papasakojo Tverų bendruomenės pirmininkas  Aurimas Puidokas. Kultūros centro direktorė Kristina Katauskienė pristatė Tverų saviveiklininkus. Puikia nuotaika ir gražiomis melodijomis žiūrovus žavėjo merginų duetas ,dainuojančios senjoritos, taip pat mažieji  dainininkai. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Rietavo meras Antanas Černeckis, seimo narys Jurgis Razma, Tverų seniūnas Antanas Zalepūgas  ir UAB „Sauslaukio statybos“ direktorius Romualdas Mažonavičius.

Sveikinimai ir  linkėjimai, dovanos  ir gėlės  liejosi lyg iš gausybės rago. Gražaus bendradarbiavimo ir sėkmės linkėjo seimo narys J.Razma, meras A.Černeckis, kaimyninių bendruomenių pirmininkai, kiti svečiai. Sveikinimo žodį tarė ir kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovas Vytautas Barsteiga. Jis palinkėjo  visokeriopos sėkmes, pakvietė visus bendruomenės žmones tapti kredito unijos nariais ir aktyviai naudotis teikiamomis finansinėmis paslaugomis.

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau