KUGL 368

Susirinkę patariamojo paskolų komiteto nariai išsakė pageidavimą išsirinkti komiteto pirmininką, kuriuo tapo Antanas Zalepūgas. Komitetas buvo formuojamas atsižvelgiant į gyvenamąją vietą ir asmenines kompetencijas. Sukurtas komitetas  leis geriau ir greičiau įvertinti tiek fizinių asmenų, ūkininkų bei įmonių paskolų projektus.

Kredito unija „Germano lobis“ Rietavo filialas teikia trumpalaikes  ir ilgalaikes vartojimo paskolas, būsto paskolas, paskolas žemės ūkio verslui, smulkiam verslui finansuoti, paskolas pagal verslumo skatinimo fondą.

Žmonės renkasi kredito unijos  paslaugas, nes tai – greiti sprendimai, konkurencingos kainos, nuoširdus bendravimas, stiprios bendruomeniškumo nuostatos.

Nepriimkite kreditavimo sprendimo nepasitarę su KU „Germanto lobis „Rietavo filialo specialistais. Visada rasime pačius geriausius sprendimus Jūms.

Maloniai Jūsų laukiame  adresu :

Rietavas

Oginskių g.10

Tel 8-448 42292

Mob.8-685 42005

Mob.8-612 91557

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau