KUGL 368

Kredito unija "Germanto lobis" prieš 10 metų atidarė savo aptarnavimo kasą Varnių miestelyje. Sąskaitų vadybininkė Rasa Mažuknienė prisimena, kad pradžioje buvo sunkiau, nes žemaičiai visada yra atsargūs ir į naujai atidarytą kredito unijos kasą pradėjo ateiti palengva. Tačiau ji gerai atsimena, kaip Varnių kasoje pirmu KU nariu tapo Irena Stankienė, o šiuo metu Varnių kasoje aptarnaujama jau virš 900 narių (bendras KU „Germanto lobis“ aptarnaujamų asmenų skaičius viršijo 6500).  

 

 Varnių kasa per savo darbo dešimtmetį ne tik pagražėjo, bet labai stipriai įaugo į miestelio gyvenimą. Didžioji dalis varniškių neįsivaizduoja, kaip reikėtų išsiversti be KU  teikiamų paslaugų.

Rugsėjo 18 d. Kredito unijos „Germanto lobis“ darbuotojų komanda, pasipuošusi firminiais marškinėliais, „siautė“ po Varnių miestelį. Jie keliavo po  Varniuose veikiančias įmones bei organizacijas ir sveikino KU narius Varnių kasos dešimtojo gimtadienio proga. Šiai progai buvo pagaminti saldainiai.

KU Varnių kasos darbuotojas sąskaitų vadybininkes Rasą Mažuknienę ir Jolandą Bunkevičienę jubiliejaus proga pasveikinti susirinko seniūnijos darbuotojai su seniūnu ir šalia esančių organizacijų atstovai.Varnių seniūnas Rolandas Bružas sveikindamas sakė, kad džiaugiasi jog KU „Germanto lobis“ įsteigė miestelyje savo kasą. Jis palygino tai su   apelsinu, kad Varnių kasa yra viena iš didelio apelsino skiltelių. Per savo darbo laikotarpį.

Varnių kasa įgijo didelį žmonių pasitikėjimą, žmonės yra labai patenkinti galėdami vietoje atlikti visas finansines operacijas. Seniūnas palinkėjo nebankrutuoti ir toliau ilgai gyvuoti.

Šiuolaikinių technologijų dėka, viską galima padaryti neužėjus  į kasą, tačiau Varnių gyventojai labai aktyviai naudojasi Varnių kasos paslaugomis. Šiuo metu tai viena iš daugiausiai finansinių operacijų vykdanti KU kasa.

KU „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė dėkojo Varnių kasos nariams už jų bendruomeniškumą, kooperacijos palaikymą ir palinkėjo , kad euro įvedimo laikotarpis būtų sklandus, kad žmonės tam iš anksto pasiruoštų ir savo turimas santaupas litais geriau laikytų KU Varnių kasoje, nes tada litai nemokamai automatiškai bus pakeisti į eurus.

KU  „Germanto lobis“ yra kooperatinės bankininkystės lyderis. Šiuo metu KU jau yra įsteigusi 6 savo kasas Telšių rajone. Rietave daugiau kaip metai veikia KU „Germanto lobis“ filialas, o spalio mėn. bus atidaryta nauja kasa Tverų miestelyje.

Kredito unija - bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas, ir yra valdoma jos narių, vadovaujantis kooperatiniu principu: vienas narys-vienas balsas.

 Džiugu, kad mūsų KU  „Germanto lobis“ jungia vis platesnį savo narių būrį, taip stiprindamas savo kapitalą ir galėdamas kuo geriausiai patenkinti savo narių finansinius poreikius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau