KUGL 368

Šių metų rugsėjo 20d. prie Zakso kalno Telšiuose sėkmingai startavo bėgimo šventė „Judėkime kartu“, kuri pritraukė būrį žmonių, norinčių išbandyti savo jėgas. Saulėtas rytas pažadino visus norinčius išmėginti savo jėgas, džiugu, kad neatsiliko ir mažieji sportininkai, jauniausiai šventės dalyvei - vos 2 metukai.

„Bėgimo šventė „Judėkime kartu“, tai tik pirmasis renginys ir „apšilimas“ prieš planuojamą organizuoti pusmaratonį, kurį kartu galime užauginti per kelerius metus. 2017 metais kredito unija „Germanto lobis“ švęs 20-ąjį jubiliejų, tada tikimės, kad jau gausesnis būrys stos prie starto linijos ir parodys, kad galime įveikti bet kokius iššūkius“ - šiais žodžiais, ir iškilmingai į dangų paleistu šūviu, varžybų pradžią paskelbė kredito unijos  „Germanto lobis“  valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.

             Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, pasveikino visus susirinkusius į šventę, ir pasidžiaugė gražia kredito unijos „Germanto lobis“ parodyta iniciatyva suorganizuoti bėgimo varžybas. Meras, kartu su Telšių rajono administracijos direktoriumi Sauliumi Urbonu, saldainiais vaišino ne tik mažuosius, bet ir visus šventės dalyvius.

          Bėgimo šventės kulminacija – apdovanojimai. I vietos nugalėtojai buvo apdovanoti kredito unijos „Germanto lobis“ įsteigtomis taurėmis. Dalyviams užėmusiems II, III vietas – įteikti medaliai, kuriuos įsteigė Auksaspalvių retriverių veislynas „Olimpija“. Vyresnieji šventės dalyviai užėmę III vietą, papildomai apdovanoti  pakvietimais į A. Juškevičiaus firmos „Voveraitė“ sporto klubą. 

Ypatingo dėmesio ir dovanų taip pat sulaukė ir jauniausias bei vyriausias šventės dalyviai. Juos džiugino Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtos dovanos – firminiai skėčiai. Pačiai mažiausiai šventės dalyvei Urtei S. vos dveji metukai, o pagarbos vertam vyriausiam šventės dalyviui –  70 metų.

Bėgimo šventės „Judėkime kartu“ metu visi susirinkusieji galėjo išmėginti šiaurietišką ėjimą su lazdomis, kurio paslapčių mokino Rimvydas Lukša,  Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro palapinėje dalyviai galėjo pasimatuoti savo kūno masės indeksą.  ŽŪKB „Eko Žemaitija“ pristatė savo ekologiškus gaminius, o gausiausiai dalyvių subūrusi komanda – lengvosios atletikos sporto klubas „Žemaitija“ gavo ir jų įsteigtą prizą. Pirmasis ir šimtasis  prisiregistravęs šventiniam bėgimui internetinėje svetainėje www.kugl.lt  buvo apdovanoti kuponais pasiplaukiojimui vandens dviračiais po Masčio ežerą. Prizus įsteigė Aidas Gustys užsiimantis Vandens transporto nuoma Telšiuose, ta proga visą šeštadienį „Vandens transporto nuoma“ dovanojo net 50 proc. nuolaidą vandens dviračių pramogoms  Masčio ežere.

Šventės pabaigoje – visi laimėtojai, bei prizininkai paleido į dangų balionus, su mintimi, kad ši bėgimo šventės idėja sklistų tolyn... O balionus šventei papuošti dovanojo UAB „Biozona“.

Organizuojant bėgimą, Telšių sporto ir rekreacijos centro darbuotojai, įdėjo didelį indėlėlį įgyvendinant šventės sumanymą, bei geranoriškai sutiko teisėjauti. Už gražią šventę reikėtų padėkoti ir Telšių kultūros centrui, Telšių rajono savivaldybės administracijai ir Telšių miesto seniūnijai. Tik veikdami kartu galime padaryti daugiau...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau