KUGL 368

 

Kreipdamasis į susirinkusiuosius Vytautas Barsteiga sakė, kad Tveruose  darbą pradedanti  finansinė institucija –jau  aštuntoji  kredito unijos „Germanto lobis“ atidaroma kasa.  Valdybos pirmininkas  išreiškė viltį, kad vietiniai gyventojai noriai taps unijos nariais  ir naudosis jiems siūlomomis paslaugomis.  Už pagalbą įgyvendinat du metus brandintą idėją V.Barsteiga dėkojo merui A.Černeckiui ir Tverų seniūnijos seniūnui Antanui Zalepūgui. 

Sveikinimo žodį taręs Rietavo savivaldybės vadovas  pasidžiaugė atidaroma naująją Tverų kasa. „Turite mokyklą, kultūros namus, seniūniją, parduotuves,  vaikų dienos centrą,  aktyvią bendruomenę, dabar turėsite ir savo „bankelį“. Noriu palinkėti, kad naudotumėtės juo. Gero jums žiūrėjimo į priekį“, – linkėjo šventės dalyviams meras A.Černeckis. 

Seniūnas Antanas Zalepūgas, pavadinęs kasos atidarymą istorine diena, prisiminė, kad prieš 12 metų tose pačiose patalpose veikė taupomojo banko kasa. Tverų  seniūnijos šeimininkas padėkomis atsidėkojo  Vytautui Barsteigai ir V.Murašovui, kurių nuopelnu , gyventojai  finansinius reikalus galės išsispręsti vietoje ir palinkėjo sėkmės kasos darbuotojai tveriškei Vilijai Grabauskienei.

Klestėti su Dievo palaima naujajam „kūdikiui“ linkėjo kasą pašventinęs Tverų bažnyčios klebonas Darius Povilaitis.

Po visų sveikinimų ir padrąsinimo žodžių , šventinį koncertą kredito unijos atidarymo proga visiems dovanojo kultūros namų saviveiklininkai, vadovaujami Kristinos Katauskienės. Išsekus dainų, pašmaikštavimų apie savus ir svetimus pinigus, kraitei, visi pakviesti į šventinį furšetą.

Naujai atidaryto kasoje bus galima gauti visas bankines paslaugas:atsidaryti banko sąskaitas, padėti taupomuosius ir terminuotuosius indėlius, gauti asmenines,  žemės ūkio ir verslo paskolas, gauti mokėjimo korteles Maestro ir Mastercard Standart, naudotis internetine bankininkystė „i- Unija“, susimokėti komunalinius mokesčius ir įmokas.  Klientus priims ir aptarnaus sąskaitų vadybininkė V. Grabauskienė. Kasos darbo laikas: pirmadienį- ketvirtadienį 8.00 – 14.00 val. , penktadienį 8.00 – 13.00 val.  Adresas: Žemaičių a. 8, Tverai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau