KUGL 368

Lapkričio 6 dieną vyko kredito unijos „Germanto lobis“ organizuoto piešinių konkurso Rietave, skirto euro įvedimui pažymėti, baigiamasis renginys. Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje apdovanoti geriausių piešinių autoriai, ir surengta euro prezentacija.

Piešinių konkursą kredito unija „ Germanto lobis“ Rietave surengė, siekdama formuoti vaikų ir jaunuolių finansinį raštingumą, sudaryti sąlygas jiems kūrybiškai perteikti savo požiūrį į bendros Europos Sąjungoje valiutos – euro – įvedimą. Nuo rugsėjo dalyvių piešiniai, atspindintys euro suvokimą, plaukte plaukė iš Rietavo vaikų lopšelio-darželio, Lauryno Ivinskio gimnazijos, Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos, Žadvainių pagrindinės, Tverų vidurinės mokyklos ir Medingėnų skyriaus.

Apie 200 darbelių, atliktų įvairiausia technika, teko įvertinti konkurso komisijai, sudarytai iš dailės mokytojų – Donato Kučinsko, Tomo Danilevičiaus ir Stanislavos Šarkauskaitės. Jų sprendimu, 3–6 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo lopšelio-darželio auklėtinis, šešiametis Džiugas Vaupšas. Tarp konkursui darbus pateikusių 7–14 metų dalyvių puikiausiai įvertintas vienuolikmetės gimnazijos moksleivės Godos Velykytės piešinys. Vyriausiųjų grupėje (15–19 metų) pirmąją vietą laimėjo tos pačios mokymo įstaigos atstovė – septyniolikmetė Vytautė Petkevičiūtė. Nugalėtojams įteikti 100 litų vertės kuponai apsipirkti Rietavo knygyne. Prizininkai apdovanoti diplomais. Padėkos už dalyvavimą konkurse įteiktos visiems konkurso dalyviams.

Kviesdama vaikus žaisti bei atlikti įvairias užduotis, linksmai renginį vedė Eglė Fabijonavičienė. Baigiamasis konkurso etapas buvo ne tik linksmas, bet ir informatyvus. Finansinio raštingumo žinių jaunieji savivaldybės gyventojai sėmėsi iš kredito unijos „Germanto lobis“ Rietavo filialo vadovo Vlado Murašovo parengto euro pristatymo ir filmų apie naująją valiutą bei atsargumo priemones, kurias pravartu žinoti, naudojantis interneto banku ar banko kortelėmis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau