KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“ nuo šių metų gruodžio 15 d. savo nariams ir klientams litus į eurus keičia pagal buhalterinį kursą 1 Eur = 3,45280, o nuo 2015 m. pradžios iki 2015 m. sausio 15 d. valiuta bus keičiama nemokamai.

  MG 6386„Norinčius nemokamai išsikeisti valiutą, kviečiame tai padaryti mūsų kredito unijoje. Jeigu yra svarbu sutaupyti laiko, kitas būdas iškeisti litus į eurus – iš anksto įnešti juos į savo sąskaitas. Euro įvedimo dieną pinigų sumos litais sąskaitose bus nemokamai perskaičiuotos į eurus pagal oficialiai nustatytą kursą ir apvalinimo taisykles, išsaugant sąskaitos, kurioje yra pinigai, unikalų numerį. Sąskaitų likučiai nuo 2015 m. sausio 1 d. bus rodomi tik eurais.“, - teigia kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovas Vytautas Barsteiga.

Naujųjų metų naktį gyventojams patariama turėti šiek tiek grynųjų su savimi, nes e. bankininkystė ir mokėjimo kortelės veiks su trumpais laikinais trukdžiais.

Anot kredito unijos atstovo, nei namuose, nei gatvėje litai į eurus nebus keičiami. Todėl gyventojams patartina būti budriems ir neapsigauti, jeigu jų namuose apsilankę ar telefonu paskambinę asmenys siūlytų registruoti litų banknotus, santaupas litais keisti į eurus ir pan. Oficialiai ir teisėtai pinigai bus keičiami tik kredito unijose, Lietuvos pašto padaliniuose,  Lietuvos banke ir komercinių bankų skyriuose.

 

 Detalesnės informacijos galite teirautis tel. nr. 8 800 34528 (skambučiai nemokami), septynias dienas per savaitę nuo 8 iki 18 val. Visa aktuali informacija euro įvedimo klausimais pateikiama interneto puslapyje www.euro.lt arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ,  www.lku.lt/euras.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau