KUGL 368

Kviečiame Jus į mokymus!

Jeigu planuojate pradėti savo verslą arba jau turite nuosavą verslą, tačiau jaučiate, kad trūksta žinių, o gal ir pinigų, kviečiame Jus į Lietuvos centrinės kredito unijos kartu su kredito unija "Germanto lobis" inicijuojamus nemokamus mokymus verslumo tema - "VERSLO VADYBOS PAGRINDAI".
Šių metų vasario 12 d. Telšiuose ( adresu Sedos g. 6, Telšiai, III aukštas ) vyks įvadinis seminaras „Verslo vadybos pagrindai“. Šis seminaras yra įvadinis viso mokymų ciklo renginys, po kurio dalyviai gali rinktis ir kitas sau aktualias mokymų temas.
Mokymų dalyviai mokymų metu taip pat ir po mokymų galės konsultuotis sau aktualiais klausimais bei įgiję verslo valdymo ir verslo planavimo žinių gebės savarankiškai pasiruošti savo organizacijos verslo planą ir galės kreiptis į kredito unijas Verslumo skatinimo fondo paskolai gauti.

Registracija į Verslumo pagrindų renginį: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Daugiau apie Kredito unijų paskolas: http://www.kugl.lt/index.php/lt/paskolos/verslopaskola 

Mielai kviečiame Jus ne tik dalyvauti verslumo mokymuose, bet ir pasinaudoti konsultacijomis verslo pradžios, verslo plano rengimo ir įgyvendinimo klausimais.

Paskambinkite ir mes pasitarsime kuo galime būti Jums naudingi!
 

Pardavimų projektų vadovas Vladas Murašovas, Tel. mob. Nr. 8 685 42005, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokymu_programa_02_12.pdf

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau