KUGL 368

Šių metų vasario 04 d. kredito unija „Germanto lobis“ sulaukė svečių iš Telšių lopšelio – darželio „Žemaitukas“. Tai patys mažiausi svečiai, kurie domėjosi Unijos veikla, bei galimybe išsikeisti litus į eurus.

E5DA3739

Pardavimų projektų vadovas, V. Murašovas, supažindino mažuosius finansininkus su euro atsiradimo istorija. Pasitelkdamas filmuotą medžiagą, parodė, kaip atrodo euro pinigėliai ir trumpai papasakojo mažiesiems, kaip reikia taupyti pinigus.

Didžiausią susidomėjimą darželinukams paliko, apsilankymas administracijos vadovo Vytauto Barsteigos kabinete, nes ten jie išvydo ne tik didžiulį darbo stalą, bet ir skrynią pilną šokoladinių pinigėlių, kuriais mielai vaišinosi.

Kulminacija – tai litų keitimas į eurus. Mažieji, kurie buvo atsinešę užsilikusių namuose litų, turėjo galimybę kasoje, juos pasikeisti į eurus.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau