KUGL 368

Picture 197

Paskolų komiteto šūkis: „Mes visada stengiamės rasti geriausią kreditavimo sprendimą!“. Anot paskolų komiteto pirmininko Albino Slavinskio, daugiausia paskolos buvo imtos žemės ūkiui, smulkiam verslui plėtoti. Jis patikino, kad buvo lankytasi  pas skolininkus, rūpintasi, kad pasiskolinti pinigai būtų grąžinti.

Visuotiniame susirinkime pristatytos stebėtojų tarybos, vidaus audito tarnybos, valdybos veiklos, bei paskolų komiteto ataskaitos už 2014 metus. Jos visos balsuojant įvertintos teigiamai. Ir tai nieko keisto žvelgiant į sėkmingus 2014 m kredito unijos „Germanto lobis“ veiklos rezultatus.

Metinių finansinių ataskaitų rinkinį ir pelno paskirstymo tvarkos projektą, už 2014 m,  pristatė vyriausioji buhalterė Ingrida Šeršniovienė.  Taip pat susirinkimo metu patvirtintas 2015–2017 metų veiklos planas bei 2015 m kredito unijos pajamų ir išlaidų sąmata. 

Susirinkimo metu taip pat patvirtinta ir nauja įstatų redakcija, pakeitimai buvo būtini dėl priimtų LR kredito unijų įstatymo pataisų ir prisitaikymo prie jų.

„Gera augti, kurti ir dirbti kartu“ – tokiais žodžiais pristatydama ateinančių metų planus pradėjo kredito unijos administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.

Ateinančių metų planuose – numatytos keturios pagrindinės veiklos kryptys: tvaraus kapitalo formavimas ir didinimas, paskolų portfelio augimas bei rizikos valdymas, sėkmingas paslaugų pardavimas bei įvaizdžio stiprinimas. Atsižvelgiant į Lietuvos banko reikalavimus , tvaraus kapitalo formavimas laikomas pagrindine 2015 metų veiklos kryptimi.

Picture 199

Kredito unijos iškelti  tikslai –  tikimasi, kad bus pasiektas 305 narių augimas, tvarus kapitalas padidės 200 tūkst. EUR ( 691tūkst. Lt). Planuojamas 1 mln. Eur paskolų portfelio augimas, kredito unijos paslaugų aktyvinimas. Anot administracijos vadovo pavaduotojos I. Navikienės, svarbiausia Unijai, teikiant finansines paslaugas įsiklausyti į kiekvieno Unijos nario pageidavimus ir įvertinti bei patenkinti jų lūkesčius. Unijos narių teigiamas veiklos įvertinimas, pasitikėjimas ir lojalumas– labiausiai siektini rodiklis, veikiant konkurencinėmis sąlygomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau