KUGL 368

Kovo 12 d. kredito unijoje „Germanto lobis“ vyko edukacinis renginys „Neslėpk žinių, ateik į proto mūšį“, skirtas Vaikų finansinio švietimo savaitei paminėti, kurį inicijavo Lietuvos centrinė kredito unija drauge su 13 kredito unijų ir Roberto Petrausko komanda „Protų kovos”.

PRKO-018Pirmasis žaidimo etapas vienu metu vyko Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Telšiuose ir Tauragėje. Šiuose penkiuose miestuose užsiregistravo 55 moksleivių komandos ir žiniomis rungėsi per keturis šimtus 9-10 klasių moksleivių iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių. 

Žemaitijos sostinėje vykusiame protų mūšyje iš viso susikovė net 14 komandų. Dalyvavo po dvi komandas iš Telšių Žemaitės bei „Džiugo“ gimnazijų, po suburtą komandą iš Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos, Telšių r. Luokės gimnazijos bei Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinė mokyklos. Susikauti į protų mūšį Telšiuose taip pat atvyko 3 komandos iš Palangos bei dvi iš Gargždų. Kaip pakomentavo renginio vedėjas – tai tikrai didelis komandų skaičius – tiek pat komandų susikovė tik Vilniuje.

PRKO-015Susirinkusius į „Proto mūšį“ moksleivius, pirmiausia pasveikino kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovas Vytautas Barsteiga ir palinkėjo, kad šis renginys moksleivius įkvėptų žinių siekimui ir moksleiviai augtų finansiškai išprusę, pasitikintys savimi.

Moksleivius sveikino ir Telšių r. savivaldybės meras V.Kleiva, linkėdamas sėkmės dalyviams, bei gauti ne tik daug žinių, bet ir gerai praleisti laiką.

„Mokinių gausus dalyvavimas ir susidomėjimas šuo moksleivių protų mūšiu liudija, kad neformalus finansinis švietimas yra be galo svarbus. Tikimės, kad šios smagios žinių varžytuvės, prie kurių entuziastingai prisijungė ir ekonomikos bei kitų sričių mokytojai, taps tradicinėmis ir bus organizuojamos kiekvienais metais“, – sakė moksleivių protų kovas inicijavusios Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) komunikacijos specialistė Simona Juočepytė. 

Pirmojo etapo nugalėtojomis, po penkių turų surinkusios didžiausią balų skaičių, tapo komandos iš Palangos ir Gargždų ir iškeliavo į kovo 14 d. vykusį finalą Kaune, kur  susikovė 14 geriausių moksleivių komandų. Visos likusios komandos buvo apdovanotos dovanėlėmis, bei padėkos raštais, kuriuos įteikė kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė ir įteikdama dovanas, paskatino dalyvius likti aktyviais, siekti mokslo žinių ir finansinio išprusimo. 

Šio renginio globėja – Lietuvos centrinė kredito unija. Renginio partneriai: KU „Germanto lobis“ bei  Palangos, Tauragės, Grinkiškio, Šilutės, Jurbarko, Ignalinos, Panevėžio, Vilniaus regiono, Akademinė, Kauno, Pagėgių, Grigiškių kredito unijos.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau