KUGL 368

DSCN5901Renginio pradžioje visus susirinkusius verslininkus pasveikino kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga, kuris  ne tik pakvietė visus susirinkusius mokymų dalyvius naudotis Unijos paslaugomis, bet ir kartu puoselėti Lietuviškos bankininkystės tradicijas.

Mokymus vedė konsultantė Gintė Žilinskienė. Per daugiau kaip 12 metų konsultavimo ir mokymų vedimo, Gintė sukūrė nemažai akredituotų mokymo programų krizinių situacijų valdymo organizacijoje, bendravimo psichologijos, vadovo etikos ir kitose srityse.

Mokymai sulaukė didžiulio verslininkų susidomėjimo, renginyje dalyvavo daugiau kaip 40 dalyvių.  Kredito unijos Germanto lobis pardavimų projektų vadovas Vladas Murašovas pasidžiaugė, kad Telšių verslininkai aktyviai bendradarbiauja su kredito unija "Germanto lobis". Ko pasekoje Telšiuose plėtojamas smulkus ir vidutinis verslas, kuriamos darbo vietos.

DSCN5697

Kol kiti žada kredito unija "Germanto Lobis" padeda realizuoti verslių žmonių savojones. Nepriimkit kreditavimo sprendimų  nepasitarę su kredito unijos "Germanto Lobis" profesionalia komanda. Kredito unija "Germanto lobis" viena iš didžiausių kredito unijų Lietuvoje  turinti net aštuonias nutolusias kasas. Kredito unijos Pardavimų projektų vadovas kalbėdamas apie Kredito unijos tikslus dar kartą pabrėžė, kad pagrindinė misija yra tenkinti savo narių ekonominius, socialinius poreikius. Kredito unijos veiklos forma – kooperatinė, o ne akcinė, todėl požiūris į savo narius yra kitoks, todėl ir paslaugų įkainiai, bene mažiausi rinkoje.

Gera dirbti, kurti ir augti kartu!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau