KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“ kartu su Žemės ūkio kooperatyvu „Rešketėnai“, Žemės ūkio kooperatine bendrove „Pieno gėlė“ bei kooperatyvu „Eko Žemaitija“ iškėlė iššūkį pasodinti Žemaitijoje kooperacijos parką, kuris skatintų kooperacijos judėjimą. Picture 002

Su šia idėja buvo kreiptasi į Varnių regioninio  parko direktorę Ireną Zimblienę, kuri nedvejodama sutiko dalyvauti šiame projekte. Nereikėjo ilgai laukti pasiūlymo, kuri vieta galėtų tapti kooperacijos parku, nes kaip tik šiuo metu yra kruopščiai tvarkomas Vykintų piliakalnis, kurį supa begalios istorijų, apie buvusį Žemaitijos kunigaikštį Vykintą ir kaip tik šalia šio piliakalnio yra dauba, kurią apsodinus ąžuolais ir eglaitėmis, bus įdomu apsilankyti ne tik kooperatyvo nariams, bet ir visiems keliaujantiems po pačias įspūdingiausias Lietuvos vietas.

O kad ši istorija sklistų kartu su kooperacijos  idėja, prie šio projekto prisidėjo ir Žemaičių kultūros draugijos Telšių pavieto pirmininkas Andrius Dacys, kad medžiai tarpusavyje derėtų ir augtų – įsijungė VĮ Telšių miškų urėdijos urėdas Bronislovas Banys, o kad vaizdas taptų vizualiai patrauklus, prie projekto prisidės architektas Jurgis Bomblauskas.

Pirmo susitikimo metu, kuris vyko spalio 22 d., buvo aptarti planai ir galimybės užauginti Kooperacijos parką Žemaitijoje. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau