KUGL 368

Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga džiaugiasi, galėdamas įgyvendinti ilgai brandintą idėją - pasodinti kooperacijos parką Žemaitijoje. Tai parkas, kuris kviestų visus kooperuotis, nes tik dirbant kartu, galima pasiekti tikslą.

Picture 498

Kooperacijos parkas puikuosis prie Vembūtų piliakalnio, dar vadinamo Vykinto piliakalniu, nes manoma, kad piliakalnyje stovėjo žemaičių kunigaikščio Vykinto pilis. Vykintas – XIII amžiaus žemaičių kunigaikštis.

Parko pagrindinis augalas – ąžuolas. Ąžuolas laikomas stiprumo, tvirtumo, ilgaamžiškumo simboliu, taip pat Lietuvoje nuo amžių garbinamas ir saugomas.

Picture 527

O kad geri norai virstų realybe, šių metų lapkričio 4 d. buvo pasodintas pirmasis, būsimo parko ąžuolas. Visi susirinkę parko kūrėjai, uoliai kasė duobę ąžuoliukui ir sodindami linkėjo jam augti ir stiprėti. Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga palinkėjo kooperatyvams - būti tvirtiems ir stipriems, kaip ąžuolas. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau