KUGL 368

 DSC1578Šių metų lapkričio 12 d. kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkui Vytautui Barsteigai, LR Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė įteikė padėkos raštą, už paramą įgyvendinant LEADER metodą 2007-2013m.

Telšių rajono kaimo bendruomenės noriai pasinaudojo kredito unijos „Germanto lobis“ lanksčiomis paskolų sąlygomis ir sėkmingai įgyvendino savo projektus, kurie turėjo būti įgyvendinami išlaidų kompensavimo būdu, todėl neturint  nuosavų lėšų, jų įgyvendinimas užtrunka iki 2 metų. 

Bendruomenės, pasinaudojusios kredito unijos „Germanto lobis“ suteiktomis paskolomis, savo projektus įgyvendino per  6 mėn., todėl buvo sutaupytas ne tik laikas, bet sumažėjo ir dokumentų kiekis. 

Kredito unija „Germanto lobis“ džiaugiasi galėjusi prisidėti įgyvendinant Telšių rajono kaimo bendruomenių vietos projektus.

Document-page-001 1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau