KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“ 18 veiklos metus pasitiko išskirtinai – surengtas specialus šventinis posėdis, subūręs daugelį kredito unijos vadovų, darbuotojų ir svečių. Renginio svečius pasitiko ir gražiausios kloties palinkėjo kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.

E5DA8151

Renginio metu buvo pristatyti kredito unijos veiklos rezultatai – nuveiktus darbus pristatė  Inga Navikienė, kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja. Pasak I. Navikienės, šie metai kredito unijai buvo spalvingi, unija stengėsi kuo labiau įsitraukti į bendruomenės gyvenimą, jai padėti spręsti problemas ir turimus iššūkius. Šiuo tikslu kredito unija atnaujino prekės ženklą, pradėjo plėtoti Žemaitijos kooperacijos parko idėją, unijos kolektyvas aktyviai dalyvavo Telšių ir Telšių regiono renginiuose, verslininkus kvietė lavinti personalo vadybos žinias specialiais mokymais ir kitomis veiklomis.

„Unijos veikla buvo pažymėta ir specialiais apdovanojimais - kredito unijos „Germanto lobis“ valdyba priėmusi nutarimą finansuoti Telšių rajono kaimo bendruomenių įgyvendinamus projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos kryptį „Leader metodo įgyvendinimas“ buvo įvertinta Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos padėkos raštu.“, - teigė Vytautas Barsteiga.

E5DA8183

Pasiektais veiklos rezultatais pasidžiaugti atvyko ir kredito unijų „mamos“ vardą pelniusi, kredito unijų įkūrėja Lietuvoje Regina Piečaitienė. Unijų įkūrėja sveikino kredito unijos narius, darbuotojus ir vadovą, pasidalino prisiminimais, kaip unijos viena po kitos skleidėsi Lietuvoje bei pagyrė kredito unijos „Germanto lobis“ aktyvumą, nuolatinį augimą ir tvarią plėtrą.

Pasveikinti kredito unijos komandos taip pat atvyko Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) valdybos primininkas Fortunatas Dirginčius ir Asociacijos Lietuvos kredito unijos (ALKU) valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus. F. Dirginčius susirinkusiems svečiams pristatė LCKU teikiamas paslaugas kredito unijoms ir visos sistemos judėjimo kryptį. ALKU vadovas R. Stonkus pristatė kredito unijų asociacijos veiklą, unijų laukiamus iššūkius ir pagrindinius ateinančių metų veiklos tikslus.

Šventinį posėdį apibendrino kredito unijos „Germanto lobis“ stebėtojų tarybos pirmininkas Andrius Norkūnas, padėkodamas visiems už kiekvieno laiko, darbo ir kitokias investicijas į šią kredito uniją, jos gyvenimą ir augimą. 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau