KUGL 368

Gerbiami kredito unijos nariai/klientai,

informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d. pasikeitė kai kurios Jūsų turimo Taupomojo ir/ar Vaiko indėlio (toliau – Indėlis) sutarties sąlygos. Iki pokyčių Jūsų Taupomasis indėlis buvo neterminuotas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jam yra nustatytas terminas. Šiuo metu galiojanti Taupomojo indėlio palūkanų norma nėra pakitusi ir  Jums bus taikoma iki 2022 m. gegužės 1 d.

Ilgalaikis indėlis, skirtas vaiko ateičiai. Dėl kaupiamųjų palūkanų Jūsų indėlio grąža augs kiekvienais metais, todėl kuo anksčiau pradėsite kaupti savo vaiko ateičiai, tuo didesnę gausite naudą. Vaiko indėlis yra skirtas vaikui iki jam sukaks 18 m.

Kredito unijos „Germanto lobis“ narių vaikams suteikiamos „Maestro“ debetinės kortelės (nuo 7 m. amžiaus).

Vaiko taupomasis indėlis


Palūkanų norma

 

Terminas

Vaiko taupomojo indėlio palūkanų normos, %

Nuo 1 mėn. iki 6 mėn.

0,00

Nuo 6 mėn. iki 12 mėn.

0,20

Nuo 12 mėn. iki 18 mėn.

0,30

Nuo 18 mėn. iki 24 mėn.

0,40

Nuo 24 mėn. iki 48 mėn.

0,50

Nuo 48 mėn. ir daugiau

0,60

 

Terminas

išskaičiuojamas pagal tai, kada vaikui sukaks 18 m.

Išėmimo sąlygos

1 kartą per tris mėnesius, bet nedaugiau, kaip 50 proc. turimos sumos.

Nutraukimo anksčiau laiko sąlygos

Palūkanos yra nemokamos už paskutinius 12 mėn. laikotarpį.

Periodinio Indėlio papildymo sąlygos

Papildyti Indėlio sąskaitą pageidaujamu periodiškumu (galimi pasirinkimo variantai – kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį, kas metus). Periodiniam papildymui galite nustatyti galiojimo laiką, bet kada jį sustabdyti, o sustabdžius ir vėl nustatyti. Jeigu su Indėliu susietoje sąskaitoje nepakaks lėšų periodiniam papildymui, ši suma nuskaitoma nebus.


Kredito unija "Germanto lobis" yra Lietuvos Respublikos indėlių garantijų sistemos dalyvė.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams http://www.kugl.lt/index.php/lt/taupymas/indeliu-draudimo-salygos 

Vaiko taupomasis indelis 19-03-15

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau