Naujienos

Žingsnis iš civilizacijos į gamtą: žygis Šv. Jokūbo keliu padiktavo verslo idėją

Šiandien žmonės, sukūrę miestus ir ištisą infrastruktūrą, intuityviai ieško kelių nors trumpam sugrįžti į gamtos prieglobstį. Ir tam visai nebūtina keltis į negyvenamą salą ar keliauti tūkstančius kilometrų, nes bėgantiems nuo miesto šurmulio namelio ant Virvytės upės kranto duris atvėrė poilsiavietės „Iš civilizacijos į gamtą“ sumanytojai Ingrida ir Žydrūnas Šeršniovai.

Telšių rajone, Paškuvėnų kaime „off-grid“ principu įrengtame namelyje atvykusieji neras elektros, interneto ryšio. Namelis su greta įrengta poilsiaviete „Iš civilizacijos į gamtą“ skirti norintiems visu kūnu bei protu pasinerti į gamtos ramybę. Namelyje esama ne tik svetainės, miegamojo, bet visokeriopam atsipalaidavimui –  ir pirties erdvė.

„Poilsiavietė „Iš civilizacijos į gamtą“ yra mūsų šeimos kūrinys. Mintis sukurti tokią erdvę gimė su vyru žygiuojant Šv. Jokūbo keliu. Žygio metu nuolat buvome gamtoje ir visą kelionę mėgavomės neapsakomu pojūčiu bei ramybe. Jausmas netilpo viduje, todėl nusprendėme juo dalintis“, – „Iš civilizacijos į gamtą“ priešistorę pasakoja I. Šeršniovienė.

Išskirtinės poilsiavietės sumanytoja sako, kad prie idėjos virtimu kūnu prisidėjo visa šeima – ir sūnus Gytis bei dukra Aistė. Tuo metu dėl finansavimo verslo pradžiai šeima nusprendė kreiptis į Telšiuose veikiančią kredito uniją „Germanto lobis“.

„Projekto įgyvendinimui, žinoma, nepakako vien gražios idėjos – reikėjo ir finansų. Kredito unijos nare esu nuo pirmų unijos gyvavimo metų, todėl nedvejodama kreipiausi į kredito uniją „Germanto lobis“ ir gavau lankstų sprendimą bei nuoširdų palaikymą“, – teigia I. Šeršniovienė.

Šeimos idėja patikėjo kredito unija

Kredito unija „Germanto lobis“ – jau 25 metus gerai pažįstamas Telšių miesto ir apylinkių žmonėms, artimas vietinio smulkaus ir vidutinio verslo partneris. Jau ne pirmą dešimtmetį unija finansuoja tiek besikuriančius, tiek esamus verslus. Verslo klientai gali kreiptis dėl investicinių kreditų, lėšų apyvartiniam kapitalui, kreditų verslo plėtrai ir efektyvinimui.

„Kredito unija priima, išklauso ir įsigilina į kiekvieno besikreipiančiojo situaciją – tuo esame išskirtiniai rinkoje. Visada stengiamės surasti abipusiai priimtiniausią sprendimą, kad prisidėtume prie verslumo mūsų regione skatinimo ir jauno verslo augimo“, – sako „Germanto lobis“ administracijos vadovė Inga Navikienė ir primena, kad kredito unija teikia kreditus verslo pradžiai pagal partnerių UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ administruojamą finansinę priemonę verslumo skatinimui.

Atgal